top of page
Twistrio

Rok vzniku: 2014  Město: Praha

Twistrio.jpg

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Žánr:

Acoustic-experimental

Kapela o sobě říká:

"Jsme sice jen tři, ale to nám nezabrání vás či vaše publikum zvednout ze židlí!"

Na repertoáru našeho akustického tria se všichni autorsky podílíme a pečlivě jej prokládáme osvědčenými skladbami rozličných žánrů (country, rock, pop, oldies, ...), které si s námi můžou zanotovat i naši posluchači. Během našeho vystoupení zazní čeština i autentická "američtina" z úst kytaristy Matthewa Whittena.

Jsme příjemným okořeněním klasických bluegrassových i country akcí, své místo nacházíme i na poli folkových a multižánrových setkání. Jsme příjemnou kulisou městských či obecních kulturních programů. Délku i žánrový obsah vystoupení lze přizpůsobit k oboustranné spokojenosti. V současné chvíli je kapela schopná odehrát maximálně 3x45 minut. Jsme schopni zabezpečit vlastní ozvučení akcí do kapacity cca 100 lidí.

The Travelling Twisted Trio je česko-americké hudební trio složené ze zkušených muzikantů, jejichž záměrem je především bavit publikum na svých vystoupeních a tím bavit i sebe. O to se snaží výběrem rozmanitého repertoáru a originálním pojetím úpravy písní do podoby akustická kytara /housle / mandolína.

K sehranosti muzikantů v kapele přispívá zcela jistě fakt, že spolu hrají tuto sezónu již desátým rokem. Mateřskou kapelou jim totiž bylo bluegrassové uskupení Twisted Timber, které přes svou krátkou existenci získalo řadu ocenění (vítězství Talentu Country rádia v roce 2013, vítězství v soutěži Notování 2011 a 3.místo na Evropském bluegrassovém festivalu EWOB v Holandsku).

YOUTUBE

PÍSNIČKY

Breakfast at Tiffany's (Deep Blue Something) - Twistrio
00:0000:00
Blue Creek (Original) - Twistrio
00:0000:00

INTERNETOVÉ STRÁNKY

DISKOGRAFIE

  • Twisted Timber - Freeride Of Our Lives CD
    rok vydání: 2012

  • Wexford Road - Demo CD
    rok vydání: 2017

ČLENOVÉ KAPELY

Kytara, zpěv: Matthew Whitten

Housle, zpěv, cajon: Jan Bartošek

Mandolína, cajon: Zuzana Krištůvková

bottom of page