top of page

Festival Kahan se koná na této adrese:
Plzeňská 134, Příbram 1, 261 01
GPS: 49.689093911470756, 14.008349571102077

restaurace-na-hradbach-pribram-2.jpg

Z důvodu probíhající rekonstrukce v Lesním divadle v Podlesí, kde se konaly předchozí ročníky našeho festivalu jsme byli nuceni hledat náhradní řešení a svůj azyl nám minimálně pro tento pátý ročník nabídla malebná restaurace Na Hradbách která se nachází přímo v centru staré Příbrami. Tímto by chtěl celý tým kolem festivalu Kahan poděkovat majitelům a provozovatelům za ochotu a vstřícnost, že nám poskytli azyl a velmi nám také pomohli s organizací k plné spokojenosti vystupujících a také Vás milí diváci.

Místo je známo zvláště mezi Příbramskými milovníky hudební scény, jelikož se zde konají víkendové živé multižánrové koncerty.

Restaurace Na Hradbách se nachází přímo v centru staré Příbrami, u kruhového objezdu pod kostelem Sv. Jakuba staršího na náměstí T.G.M., při výjezdu do Plzeňské ulice v Domě Natura.

Název restaurace Na Hradbách je nový od roku 2017, spolu s novým provozovatelem restaurace, ale známá jídelna v těchto prostorách již byla.

Více o historii

Ulice Hradební protíná Plzeňskou směrem z centra od městského úřadu a končí pod nádvořím restaurace, proto se název Na Hradbách nabízel, i kvůli vyvýšenému situování domu na původních skalách nad rybníkem Hořejší obora.

Restaurace tvoří samostatně provozovanou levou část Domu Natura, významného brdského informačního a kulturního centra.

Restaurace nabízí služby pro obyvatele Příbrami i pro její návštěvníky. Parkování je v dosahu restaurace na náměstí T.G.M. nebo v Plzeňské ulici, zejména o víkendu je dobře dostupné. Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem.

Vážení návštěvníci našeho festivalu. Prosíme věnujte pozornost těmto organizačním informacím:

Festival se bude konat v salonku restaurace Na Hradbách. Počet míst k sezení bude tedy omezený kapacitou sálu. Proto doporučujeme zakoupit si vstupenky již v předprodeji.

Parkování je v dosahu restaurace na náměstí T.G.M. nebo v Plzeňské ulici, zejména o víkendu je dobře dostupné.

Místo je snadno přístupné i pro tělesné postižené.

Během festivalu bude možnost zakoupit si jídlo, teplé i studené nápoje a to jak alkoholické, tak i nealkoholické.

Předprodej vstupenek byl zahájen. Více informací zde.

bottom of page