top of page
Míša Mádlová a Petr Vašina

Rok vzniku: ? Město: Příbram

Madlova&Vasina.jpg

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Žánr:

Autorský folk&blues

Pár slov o vystupujícím:

Míša Mádlová a Petr Vašina se seznámili na Kytarové škole Petra Rímského. Zjistili, že je spolu baví hrát a postupně začali připravovat repertoár pro příležitostné společné hraní. Od počátku roku 2019 spolu hrají většinou v klubech a na menších festivalech po celé republice. Míša kromě kytary a zpívání hraje na ukulele, Petr na foukací harmoniku a příčnou flétnu. Repertoár je tvořen z části Petrovými písničkami z období, kdy hrával sám, z části novými písničkami, které Míša a Petr složili v poslední době a z části převzatými písničkami, které přetextovali.

Míša v minulosti zpívala v  Kuhnově dětském sboru. V současnosti působí v pražském  komorním ženském pěveckém sboru Cantarina.

Petr má za sebou dlouhou hudební historii. Dlouhodobě působil v orchestru příbramského Divadla Antonína Dvořáka, v Příbramském Bigbandu, v rockové kapele Kpt. Nemo Band, ve folk rockových formacích Petr, Otto a Já a KVK (s kytaristou Ivanem Koreným a perkusistou Jířím Kolmannem). Vedle dua s Míšou hraje v současnosti Příbramském Blues Bandu.

Na začátku roku 2021 vydal Petr svoje první samosatné CD NIKDY PŘED TÍM, na kterém mu Míša nazpívala v některých písních vokála. V současné době připravují písničky pro společné CD.

YOUTUBE

PÍSNIČKY

Dobrá káva, modrá košila - Míša Mádlová a Petr Vašina
00:0000:00
Přistižen v tom - Míša Mádlová a Pet Vašina
00:0000:00

INTERNETOVÉ STRÁNKY

DISKOGRAFIE

  • Nikdy před tím 

      Rok vydání: 2021, místo natočení: Praha,

      Vydavatel: Vlastním nákladem

ČLENOVÉ TRIA

Zpěv, kytara, ukulele: Míša Mádlová

Zpěv, kytara, příčná flétna, foukací harmonika: Petr Vašina

bottom of page